‘Muhteşem Ajans’ 10 yaşında

Muhteşem Ajans 10.Yıl kutlama yemeğinde takım arkadaşlarıyla Grida City’de bir araya geldi.

Güncel 27 Mart 2016 18:41
‘Muhteşem Ajans’ 10 yaşında
-A +A

Muhteşem Ajans 10.Yıl kutlama yemeğinde takım arkadaşlarıyla Grida City’de bir araya geldi.  Muhteşem Ajans sahibi Muhteşem Kabasakal, “Ajans olarak başarımızın sırrı bir ekip olmaktan kaynaklanıyor. Hedefimiz ise,  başarıyı ve memnuniyeti sürekli kılmaktır” dedi.
 Muhteşem Ajans sahibi Muhteşem Kabasakal, “ Ajansımızın 10. Yıl organisazyonumuzda dostlarımızla ve takım arkadaşlarımızla beraber olmaktan mutluyuz.Böyle bir yemekli ortamda arkadaşlarmızla sohbet edebilmek adına daha samimi ifadeler kullanabilmek için bir araya geldik. Biz ekip olarak hareket ettiğimiz sürece başarılarımız artacaktır” şeklinde konuştu.

 “BAŞARIYI SÜREKLİ KILMAK İSTİYORUZ”
Muhteşem Ajans olarak, dürüst, radikal, enerjik, neşeli, aktif, bir ekipten oluştuklarını ifade eden Kabasakal, “Ajansın prensipleri doğrultusunda hedef kitlelere en etkili şekilde ulaştırmak; bunun için gereken her türlü hizmeti sunmak. Kısaca doğru strateji, orijinal ve yaratıcı fikirler, etkili mecra seçimi gibi markanın temel İhtiyaçlarını profesyonel bir kadroyla karşılamak. Hedefimiz ise,  bu memnuniyeti sürekli kılmak, markaların başarısına başarı katmak. Muhteşem Ajans'ta başarının formülü,  hem reklam verenin hem de ajansın ortak çalışması sonucu oluşur” dedi.

“BAŞARININ SIRRI EKİP OLMAK”
Muhteşem Ajansın 10.Yıl yemeğinde takım arkadaşları için samimi bir ortam olduğunu vurgulayan Kabasakal, “Muhteşem Ajans ile çalıştığınızda sanki şirketinizin içinde sadece sizin için çalışan bir reklam departmanımız varmış gibi hissedersiniz. Buradaki arkadaşlarımız sanki uzun yıllardır birlikte çalışıyorlar gibidir. Başarımızın sırrı bir ekip olarak çalışmaktır. Buradaki ekibimizle birlikte hareket edip başarılarımıza ekip olarak ulaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
Muhteşem Ajansın personel yemeğinden sonra Ajanısın 10. Yılı için bir pasta kesildi daha sonra program sona erdi. 

Kaynak : Mustafa KAHRAMAN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...