15 Temmuz darbe girişimi

MHP Antalya Milletvekili Prof Dr Ahmet Selim Yurdakul, yaptığı değerlendirmede 15 Temmuz hain darbe girişimini ele aldı.

Güncel 14 Temmuz 2017 15:50
15 Temmuz darbe girişimi
-A +A

TÜRK DÜŞMANI KUKLACILAR DA ONLARIN KUKLALARI DA 100 YILDIR AYNI
Türk Milleti olarak tarihin her döneminde içerden ve dışardan tehdit edildiğimizi ifade eden Yurdakul; "Geçtiğimiz yüzyılın başında, gözü dönmüş bir şekilde bizi yok etmeye çalışan şer odakları ve onların yerli işbirlikçilerini def ederek ülkemizi kurtardık, bağımsız bir Cumhuriyet inşa ettik ancak cumhuriyetimizin ilk yıllarında dahi bölücü ve radikal terör örgütleriyle mücadele etmek zorunda kaldık. Türk düşmanlarının taşeronları bazen radikal bazen de bölücü kimlikleriyle ortaya çıkmalarına rağmen bunlar daima dışardan idare edilen acınası kimseler olmuştur." dedi. 


EĞER KAHRAMAN ARIYORSANIZ KÖY KONAKLARINA  BAKIN
"Her ne kadar siyasi ayağı ortaya çıkartılmamış olsa da 15 Temmuz hain darbe girişiminin ne olduğu, neden olduğu, teröristlerin hangi kuluçkalarda semirdiği Türk Milleti tarafından, açık ve net bir şekilde bilinmektedir. Şayet adalet sistemi terörle mücadelede önünü göremiyorsa, necip Türk Milletinden yardım alabilir"  diyen MHP'li Yurdakul; "FETÖ terör organizasyonu, dürüst ve samimi Türk Milleti tarafından bozguna uğratılmıştır. Darbeye karşı samimi mücadelenin en belirleyici özelliği ise Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin demokrasi ve özgürlük hassasiyeti olmuştur" dedi.

MİLLETİN GERÇEK FEDAİSİ MHP'DİR
MHP'li Yurdakul ; Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; 15 Temmuz gecesi, en başından beri hain terör örgütü  FETÖ’ye karşı göğüs germiş ve inisiyatifini milli iradenin temsili için seçilmiş meclisten yana kullanmıştır. Onun kendinden emin duruşu, milletimize de emniyet ve huzur vermiştir. O gün sokağa çıkarak “İblis’e ruhunu satmış vaizin” satılmış talebelerine hadlerini bildiren yiğitlerimizin yüreğinde Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli muhabbeti vardır. O gün Türkiye Cumhuriyeti’ni sahipsiz koymayıp; emperyalist kalkışmanın yerli taşeronlarıyla çatışan kahraman devlet memurlarının kalbinde Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye karşı büyük bir hürmet vardır. Genel Başkanımız ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin tavrı sayesinde; MHP ve ülkücü hareketin, devlet mekanizmasının sigortası, milletin hakiki fedaileri olduğu tekrar anlaşılmıştır." dedi.

MHP'NİN KAYIP SAATİ YOKTUR
Antalya Milletvekili, MHP'li Yurdakul; "Diğer siyasi aktörlerin aksine Milliyetçi Ülkücü Camia, darbe teşebbüsünün başından itibaren demokrasinin yanında yer almış, Genel Merkezimiz ve TBMM'de bulunarak milli iradeyi cansiperane bir biçimde korumuş ve kollamıştır.  Yaşanan tüm acıların bedeli tarafsız hukuk yoluyla en kısa sürede sorulacaktır" dedi.
 
Haber merkezi
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...