Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Göreve Başladı

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Samet İnal, hasta kabulüne başlamıştır.

Güncel 20 Haziran 2017 15:23
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi  Uzmanı Göreve Başladı
-A +A

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Samet İnal, hasta kabulüne başlamıştır. Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. C. Tijen Arıbaş, “Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunumu noktasında her zaman kendisini yenileme ve geliştirme gayreti içinde olmuştur ve olmaya devam edecektir. Merkezimize, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı olarak Dr. Samet İnal’ın atamasının yapılmasıyla merkezimizde; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı sayısı “4”e yükselmiştir. Meslektaşımızın, Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ailesine katılmasından dolayı mutluyuz, yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.
Ağız Diş ve Çene Cerrahi Uzmanı Dr. Samet İnal ise; ‘‘Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin fiziki şartları ve çalışma ortamı biz sağlık çalışanlarının memnuniyeti açısından çok güzel. Yeni görev yerimde hastaların sağlığı için elimden geldiğince en iyi sağlık hizmetini vermeye çalışacağım’’ dedi.
 
 

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...