ALANYA`DA ‘ADALET’ YÜRÜYÜŞÜ

CHP Antalya İl Başkanlığı’nın adalet yürüyüşleri Demre ilçemizde devam ediyor.

Güncel 29 Haziran 2017 17:01
ALANYA`DA ‘ADALET’ YÜRÜYÜŞÜ
-A +A

CHP Antalya İl Başkanlığı’nın adalet yürüyüşleri Demre ilçemizde devam ediyor.
Kuyularönü Camii önünde toplanan gruba CHP Alanya İlçe Başkanı Ali Takavut’un adalet kefesini Gazipaşa İlçe Başkanı Ömer Güven teslim almasıyla başladı.

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem burada yaptığı acıkmasın da; “esas suçluların değil suçsuzların içeri atıldığı düşüncelerinden ötürü yazarlarımızın, basın emekçilerimizin, Üniversite öğretim üyelerimizin, öğretmenlerimizin içeri atıldığı ve diğer suçluların dışarıda kol gezdiği bir süreci yaşıyoruz. Diyen Erdem, Adalet yürüyüşünü küçümsemeye çalışıyorlar. Aslına bu sözün bittiği yerdir. Genel Başkanımızın çok onurluca verdiği karar hepimizi çok mutlu etmiştir. Bizlerde hem Kaş’tan hem Gazipaşa’dan Başlayan adalet yürüyüşlerimizi sürdürüyoruz. Gazipaşa’dan aldığımız terazi kefesini Alanya ilçe Başkanımıza teslim edeceğiz. Bugün Adaleti yok etmeye çalışanlara bir gün adalet lazım olacak diyorum.” dedi.
CHP Gazipaşa İlçe Başkanı Ömer Güven’in adalet kefesini Alanya ilçe Başkanı Ali Takavut’a teslim etmesinden sonra 'Adalet Yürüyüşü' Kuyularönü Camii ile Atatürk Anıtı arasında gerçekleştirildi.

Alanya’da yapılan adalet yürüyüşüne, İl Başkanı Mustafa Erdem,  İl yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, CHP Gazipaşa İlçe Başkanı Ömer Güven, CHP Kumluca İlçe Başkanı Kemal Bilal Öner, CHP Serik İlçe Başkanı Osman Demiroğlu, Manavgat İlçe başkanı Aliye Çoşar, Akseki ilçe Başkanı Selahattin Göğüş, Eğitim-Sen gibi birçok sendika ve sivil toplum kuruluşu da destek verdi.
Vatandaşlar Türk bayrakları ve üzerinde 'Adalet' yazan afişlerle Kuyularönü Cami önünde toplanarak yola çıktı. Atatürk Anıtı önünde son bulan yürüyüşte, CHP Alanya İlçe Başkanı Ali Takavut, Gazipaşa Başkanı Ömer Güven’den aldığı adalet terazisini,  Manavgat İlçe Başkanlığına teslim edecek.

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...