Antalya Bilim Üniversitesi ile Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi eğitim protokolü imzalandı

Protokole Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ve Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi Müdürü Haydar Yıldırım imza attı.

Güncel 13 Ekim 2017 15:07
Antalya Bilim Üniversitesi ile Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi eğitim protokolü imzalandı
-A +A

Antalya’nın Döşemealtı semtinde 2012 yılından bu yana yüzde yüz İngilizce eğitim veren Antalya Bilim Üniversitesi şehre değer katmak için birçok projeyi sürdürmeye devam ediyor. Antalya’nın başarılı liselerinden Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi ile bir eğitim işbirliği gerçekleştiren Antalya Bilim Üniversitesi, bu işbirliği ile Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi’yle eğitimde kültürel, sosyal ve bilimsel konularda destek verecek.

ABÜ’DEN UZMANLIK DESTEĞİ
Bu anlaşma ile Antalya Bilim Üniversitesi, Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi’ne her türlü akademik konularda eğitim desteği, seminerler ve uluslararası projelerde destek verecek. Ayrıca lise öğrencilerinini üniversitenin akademik ve araştırma birimlerini ziyaret etmesine ve fakültelerde projeler üretebilmesine imkan tanınacak. Öğrencilerin derslere gönüllü olarak katılma istemeleri durumunda katılımlarına destek verilecek.

AMACIMIZ BİR MARKA OLUŞTURMAK
Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek yapılan bu eğitim anlaşmasından dolayı son derece büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtirken şu ifadeleri kullandı: “Antalya Bilim Üniversitesi olarak en büyük amacımız eğitimde bir marka oluşturmak, ama asla bu alanda sınırlı kalmayacağız. Biz yaşadığımız şehre de bir değer katmak istiyoruz. Bu nedenle bu eğitim protokolü bizleri heyecanlandırıyor. Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerine kapımız açık. Hepsini bekliyoruz” dedi.


Haber merkezi
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...