ANTALYA’DA 07.07 NİKAHI

Trafik plakası 07 olan Antalya’da çiftler dünün tarihi olan 07.07.2017 tarihinde nikah kıydırmak için belediyelerin nikah müdürlüklerine yoğun başvuruda bulundu

Güncel 7 Temmuz 2017 14:26
ANTALYA’DA 07.07 NİKAHI
-A +A

Trafik plakası 07 olan Antalya’da çiftler dünün tarihi olan 07.07.2017 tarihinde nikah kıydırmak için belediyelerin nikah müdürlüklerine yoğun başvuruda bulundu
 
DÖŞEMALTI BELEDİYESİ
Nikah tarihlerini özel günlerde kıydırarak ayrı bir anlam katmak isteyen çiftler, evlendirme memurluklarına akın etti. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 07.07.2017’nin ilk nikahını belediye nikah salonunda kıydı. Başkan Turgay Genç, sevgililer günü, yeni yıl gibi özel günlerde nikah için çok sayıda başvuru olduğunu, tarih olarak da özel günlerde bir çok çiftin hayatını birleştirmek için Döşemealtı Belediyesi’ne müracaat ettiklerini söyledi.
 
KEPEZ BELEDİYESİ
Yılın en özel tarihi kabul edilen 07.07.2017 günü ‘evet’ demek isteyen 45 çift, nikahlarını Kepez Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde kıydırdı. Kepez Belediyesi Evlendirme Dairesi’ne başvuran 45 çift dünya evine girerek bu özel tarihi değerlendirdi. Antalya genelindeki en yüksek rakama ulaşan Kepez Belediyesi Evlendirme Dairesi memurları bu özel gün için aylar öncesinden gün alarak başvuran çiftlerin nikahını kıyarak bu özel tarihi ölümsüzleştirdi.
 
MURATPAŞA BELEDİYESİ
07 plakalı Antalya’da birçok çift, nikah tarihlerinin özel olması için bugünün tarihi olan 07.07.2017 tarihini bekledi. Muratpaşa Belediyesi’nde ortalama günlük 6 nikah kıyılırken, bu rakam dün 6 katına çıktı. Belediye görevlileri 36 çiftin nikahını kıyacak. Bu anı ölümsüzleştiren yeni çiftlerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Kaynak : Serçin ÇILDIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...