Asfalt ekipleri her yerde

Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre’nin Köşkerler ve Kaş Dirgenler mahalleleri arası bağlantı yolunda asfalt hazırlığı yapıyor.

Güncel 12 Ekim 2017 16:26
Asfalt ekipleri her yerde
-A +A

Yol tamamlandığında Demre ve Kaş halkı rahat ve konforlu ulaşım yapacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Demre’nin dört bir yanında yol açma, asfalt dökme ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Bir ekip Yavu mahallesinde yol genişletme çalışmaları yaparken diğer bir ekip de Yatıkardıç yaylasında yeni yol açıyor. Kırsal alan ekipleri ayrıca Demre’nin Köşkerler ve Kaş’ın Dirgenler mahalleleri arasındaki bağlantı yolunda asfalt hazırlığı yapıyor. 24 kilometre uzunluğundaki yolun altyapı çalışmaları hızla devam ediyor.

KONFORLU ULAŞIM RAHAT YOLCULUK
Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir de Demre Koordinatörü Veli Sertbaş ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi. İsa Akdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in talimatları doğrultusunda asfalt çalışmalarını gerçekleştirdiklerini belirterek “Yolumuz Demre’nin Köşkerler mahallesi ile Kaş’ın Dirgenler mahallesi arasında bağlantıyı sağlıyor. Şu an da yol üzerinde filler sıkıştırma çalışmalarına devam ediyor. Diğer yandan yolun astar asfaltı dökülmeye başlandı. Yolun tamamlanması ile halkımız güvenli ve konforlu ulaşım ile beraber daha rahat yolculuk yapacak” dedi.


Haber merkezi
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
BABASININ OĞLU

BABASININ OĞLU

16:01 23 Mart 2018
HER ŞEY SPOR İÇİN

HER ŞEY SPOR İÇİN

17:27 21 Mart 2018
ALANYA HAZIR

ALANYA HAZIR

18:00 18 Mart 2018
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...