BİRLİKTEN PROJE DOĞACAK

ANAMLI PROJEYE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN TAM DESTEK

Güncel 11 Ekim 2017 18:27
BİRLİKTEN PROJE DOĞACAK
-A +A

Antalya Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü ve Antalya Kent ve Medeniyet Derneği işbirliği ile hazırlanan “Birlikten Proje Doğar” isimli sosyal içerikli proje, İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanlığı’nın 2017 yılı proje destekleme programı çerçevesinde desteklenmeye hak kazanarak faaliyete başladı.
Proje faaliyet takviminin ilk ayağı olan Proje Koordinasyon Toplantısı paydaş STK ve Kurumların katılımlarıyla İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Süleyman Uysal Başkanlığında Antalya Valiliği’nde gerçekleştirildi. Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İlim Yayma Cemiyeti Antalya Şubesi, Yeryüzü Vakfı, Antalya Kutup Yıldızı Gençlik Derneği ve Liman Derneği’nin paydaş olarak katıldığı proje 8 ay sürecek.

KAMU-STK İŞBİRLİĞİ
Proje kapsamında, Antalya genelinde faaliyet gösteren yerel STK’lar için fon geliştirme, idari ve kurumsal kapasiteyi artırma; Kamu-STK İşbirliği ve Proje Döngüsü Yönetimi gibi konularda eğitimler düzenlenecek. Haftalık olarak planlanacak ve toplam 20 saat sürecek eğitimler sonunda katılımcılara Valilik onaylı katılım belgesi de verilecek. Proje süresince 40 STK’ dan 80 katılımcıya eğitim verilmesi hedefleniyor.

Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...