Eğitime özel tarife

CK Akdeniz'den eğitime özel tarife

Güncel 12 Eylül 2017 17:34
Eğitime özel tarife
-A +A

CK Akdeniz Elektrik, serbest tüketicilere yönelik hazırladığı yeni tarifesi 'Enerjim Eğitiyor'u abonelerine sundu.
Elektrik perakende sektöründe hizmet veren CK Akdeniz Elektrik, serbest tüketicilere yönelik hazırladığı özel tarifelerle abonelerine farklı avantajlar sunuyor. 'Tarifeni seç, tasarrufa geç' sloganıyla müşterilerine geçen yıl 'enerjim zamsız', 'enerjim akıllı' ve 'enerjim indirimli' tarifelerini, bu yıl da 'enerjim organik' ve 'enerjim kamu' tarifelerini sunan CK. Akdeniz Elektrik, son olarak 'enerjim eğitiyor' tarifesini abonelerine sundu.

CK AKDENİZ'DEN ANLAMLI KAMPANYA
CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, 'enerjim eğitiyor' tarifesinden elektrik faturası aylık ortalama 82 TL ve üzerindeki tüm mesken abonelerinin yararlanabileceğini dile getirdi. 'Enerjim Eğitiyor'un önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini belirten Değerli, "Her alanda daha güçlü bir Türkiye için eğitilmiş nesillere ihtiyacımız var. Sorumluluklarımızın farkında bir şirket olarak bu tarifeyi geliştirirken ailelere, çocuklarımıza nasıl destek oluruz diye ekibimizle düşündük ve enerjim eğitiyor tarifesini ortaya çıkardık. Bu kapsamda ilk ve ortaokul öğrencilerine internet üzerinden eğitim imkânı sunan bir paket hediye ediyoruz" dedi.

Sektörde bir ilk olan enerjim eğitiyor tarifesini seçen aboneler, internet üzerinden eğitim desteği alabilecekleri 100 TL değerinde 6 aylık Okulistik paketine sahip oluyor. İnternet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformu olan Okulistik'ten ilkokul 1'inci sınıftan 4'üncü sınıfa, ortaokul 5'inci sınıftan 8'inci sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri yararlanabiliyor. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...