Eğitime yatırım, geleceğe yatırım

MİLLETVEKİLİ AYDIN, EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

Politika 14 Eylül 2017 17:32
Eğitime yatırım, geleceğe yatırım
-A +A

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, yeni eğitim-öğretim yılını kutlayarak öğrencilere başarılar diledi.

Bilgi çağını yaşadığımız günümüzde teknolojinin baş döndürücü bir hızla gelişmekte olduğunu belirten AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, aileden başlayan öğrenme sürecinin ikinci adımını ilköğretim döneminin oluşturduğunu söyledi. Yeni eğitim öğretim yılının öğrencilere başarılar getirmesini temenni eden Aydın, eğitimin her dönemde bütün toplumların öncelikleri arasında yer aldığını ifade etti.

Eğitim çıtasının yükseltilmesi bakımından herkesin üzerine düşen görevi titizlikle yerine getirmesi gerektiğini dile getiren Aydın şunları kaydetti:
“Öğretmenlerimizin yoğun emeklerle aktardıkları bilgi ve birikim neticesinde önemli kazanımlar edinen çocuklarımızın, milletimizin hayat standardını yükselterek çağdaş medeniyetler seviyesine getireceklerine inanıyoruz. Bu inançla; ülke ve dünya sorunlarına duyarlı, düşünme, algılama ve problem çözme yeteneği gelişmiş, demokratik ve milli değerlere bağlı, yeni fikirlere açık, kişisel sorumluluk duygusuna sahip, çalışkan bireyler yetiştirmek devletimizin öncelikli amaçları arasında yer almaktadır”

BAŞARI ÇITASI YÜKSELİYOR
Aydın açıklamasının devamında şunları söyledi;
“Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan eğitim-öğretim hayatında göstereceğimiz başarı, daha müreffeh bir hayatın temeli ve teminatı olacaktır. İdareciler, eğitimciler, öğrenciler ve veliler olarak, tüm bu fırsat ve olanakları eğitim kalitesini daha ileriye taşımak için en iyi biçimde değerlendireceğimize yürekten inanıyorum. Bu duygularla, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, İlimize ve Ülkemize hayırlı olmasını ve hep birlikte başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmemizi diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Serçin ÇILDIR
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...