ESNAF- POLİS OMUZ OMUZA

İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve 75 oda başkanı ile bir araya geldi. Ziyarette trafik, asayiş ve güvenlik konularına değinen Uzunkaya, esnaf ve sanatkarların her zaman asayiş ve güvenlik konularında emniyet teşkilatına destek olduğunu vurguladı.

Güncel 13 Eylül 2017 17:21
ESNAF- POLİS OMUZ OMUZA
-A +A

İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve 75 oda başkanı ile bir araya geldi. Ziyarette trafik, asayiş ve güvenlik konularına değinen Uzunkaya, esnaf ve sanatkarların her zaman asayiş ve güvenlik konularında emniyet teşkilatına destek olduğunu vurguladı.
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar Antalya merkez ve ilçelerde bulunan 75 oda başkanı, AESOB Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’yı ağırladı. Ziyarete Trafikten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Cem Gencer, Asayişten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı İlker Eşki, İl Özel Güvenlik Şube Müdürü Furkan Satılmış Gediktaş da katıldı.

“POLİSİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Açılış konuşmasını yapan Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkan Adlıhan Dere, AESOB hakkında bilgiler vererek, şöyle konuştu:
 “Antalya Valimiz Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ile başlayarak ilçe belediye başkanlarımız, ilçe kaymakamlarımız ve siyasi parti temsilcilikleri ile sürdürdüğümüz toplantılarımız İl Emniyet Müdürümüz Celal Uzunkaya ile devam ediyor. Kendilerine yoğun mesailerinden bizlere zaman ayırdıklarını için huzurlarınızda teşekkürlerimi iletiyorum. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz tüm etkinliklerde, esnaf ile ilgili toplantılarda İl Emniyet Müdürümüz Celal Uzunkaya bize her zaman destek olmuştur. Emniyet teşkilatı ile esnafımız her zaman el eledir. Olası bir olay halinde polisi ilk arayan çoğunlukla çevre esnafı olmaktadır. Bu konuda vatandaşlarımızın güvenliği konusunda bizlere de görev düşüyor. Teşkilatımızın her zaman yanındayız.”

ESNAF İLE OMUZ OMUZA
Antalya’nın pek çok yönü ile diğer illerden ayrıldığını belirten Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ise, hassasiyet gösterilmesi gereken bir bölgede bulunduklarını vurguladı. Hem turizm hem de göç konusunda nüfus yoğunluğunun zaman zaman arttığı Antalya’nın güvenli olduğunun altını çizen Uzunkaya, bu güven ortamının sağlanması konusunda esnafın da büyük katkısı olduğunu dile getirdi.
Antalya’da yerleşik olarak yaşayan vatandaşlara hizmetin en iyisini sunmak için çalıştıklarını belirten Uzunkaya, şu ifadelere kaydetti:
“Siz esnaflarımız güvenlik alanında bizlere sağlamış olduğu desteği aynı hassasiyetle devam etmesini diliyorum. Esnafımızın tarihte köklü bir kültürü vardır. Refah ve huzuru temsil eden bir zincir gibi birbirine bağlı bir teşkilatsınız. Her türlü konuda tecrübeniz ve bölgeye olan hâkimiyetiniz konusunda bizlere örnek ve yardımcı olacağınızdan kuşkumuz yoktur. Her esnaf odası ile farklı dönemlerde işbirliği yaparak çalışıyoruz. Toplumun her kesiminin can ve mal güvenliği için yöneticiler olarak el birliği ile çalışmalıyız. Şuan gündemimizde okulların açılması ile servis araçlarının eksiksiz ve hatasız olarak öğrencileri taşıması var”.

KALEİÇİ’NE YENİ DÜZENLEME
Oda Başkanlarının talep ve isteklerini dinleyen İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Kaleiçi’nde yeni bir düzenleme yaptıklarını anlattı. Uzunkaya ayrıca, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nün yaşamış olduğu olaylardan örnekler ile oda başkanlarını trafik, asayiş ve güvenlik konularında bilgilendirdi.
Dere, AESOB’a ve esnafa vermiş olduğu destekten dolayı İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ve müdür yardımcılarına teşekkür plaketi takdim etti. 

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...