Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne İkinci Radyoloji Uzmanı Atandı

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne ataması yapılan Radyoloji Uzmanı Yıldız Kılar Sözel, 30 Haziran 2017 Cuma günü görevine başladı

Güncel 4 Temmuz 2017 15:19
Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne İkinci Radyoloji Uzmanı Atandı
-A +A

           Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne ataması yapılan Radyoloji Uzmanı Yıldız Kılar Sözel, 30 Haziran 2017 Cuma günü görevine başladı. Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Sözel, ''Dr. Yıldız Kılar Sözel'in hastanemizde göreve başlaması ile birlikte radyoloji hekim sayımız 2’ye ulaşmıştır. Geçtiğimiz aylarda hastanemize ataması gerçekleşen üroloji, genel cerrahi, anestezi ve en son olarak radyoloji branşları ile hekim kadrolarımız giderek güçlendi. Hastanemize ataması yapılan Dr. Yıldız Kılar Sözel'e görevinde başarılar diler, hastalarımıza faydalı olmasını temenni ederim'' dedi.
                Radyoloji Uzmanı Dr. Yıldız Kılar Sözel ise ''Gazipaşa halkına hizmet verecek olmaktan dolayı çok mutluyum. En iyi şekilde hizmet verebilmek için elimden geleni yapacağım'' diye konuştu.
 
Uzm. Dr. Yıldız Kılar Kimdir?
1988 Antalya doğumlu olan Uzm. Dr. Yıldız Kılar Sözel, ilk, orta ve lise öğrenimini Antalya'da tamamladıktan sonra 2006 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmıştır. 2012 yılında tıp fakültesinden mezun olup, aynı yıl Şanlıurfa Ceylanpınar Toplum Sağlığı Merkezi'ne atanmıştır. 2013 yılında Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Radyoloji Bölümünü kazanarak asistan hekim olarak göreve başlayan Uzm. Dr. Yıldız Kılar Sözel, 2017 yılında Radyoloji Uzmanı olmaya hak kazanmış eş durumu nedeni ile de Gazipaşa Devlet Hastanesi'ne atanmıştır. Uzm. Dr. Yıldız Kılar Sözel evli, bir çocuk annesidir.
 
 

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...