Hakemler için iftar vakti

TFFHGD'DEN, BİRLİK VEBERABERLİK YEMEĞİ…

Spor 15 Haziran 2017 17:17
Hakemler için iftar vakti
-A +A

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Antalya Şubesi, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar yemeği büyük ilgi gördü. Bir yıllık sezonun yorgunluğunu üzerinden atan hakem ve gözlemciler birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Antalya Şubesi düzenlediği iftar programında gözlemci ve hakemlerle bir araya geldi. Gaziantep Restoran’da yaklaşık 250 davetlinin katıldığı iftar yemeğine, Merkez Hakem Kurulu (MHK)  Bölge Sorumlusu Kadir Tozlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Şube Başkanı Şakir Filiz, Saha Komiserleri Genel Başkanı Hüseyin Doğan, Bölgesel Hakem Kurulu üyeleri Adnan Şeker, Cihan Burgan olmak üzere;  gözlemciler, hakemler ve eşleri katıldı.

HAKEM VE GÖZLEMCİLERE İFTAR
Bu anlamlı gecede hakem ve gözlemcilere hitap eden TFFHGD Antalya Şube Başkanı Melahat Öğretmenoğlu, her yıl Ramazan ayında iftar etkinliği düzenlediklerini söyledi.
Göreve geldikleri günden beri sosyal projelere önem verdiklerini, hakemlerin her alanda gelişmesi için çalışmalar yaptıklarını belirten Öğretmenoğlu, “ Hakem ve gözlemcilerimizin kaynaşma, dayanışma ve paylaşma için bu tip organizasyonlar çok önemli. Bizleri iftar yemeğinde yalnız bırakmayanlara teşekkür ederiz. Hakemlerin ve spor ailesinin Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

HAKEMLİK ZOR MESLEK
İftar yemeğine katılan Merkez Hakem Kurulu (MHK)  Bölge Sorumlusu Kadir Tozlu ise, futbol hakemliğinin özveri gerektirdiğini belirterek, hakemlere zor görevlerinde kolaylıklar diledi.
Ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeğinde buluşan hakem ve gözlemciler, bir yıllık sezonun yorgunluğunu üzerinden atarken, birbirlerine kenetlenmeleri geceye damgasını vurdu. 

Kaynak : Murat ESENTEKİN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...