Hayırlı olsun

SİVİL DÜŞÜNCE PLATFORMU, RESMEN KURULDU…

Güncel 8 Haziran 2017 18:10
Hayırlı olsun
-A +A

“Sen yoksan bir eksiğiz” diyerek başladığı proje çalışmalarında, 13 Haziran 2015’te Platforma dönüşen süreç içerisinde ulusal projelerle resmileşmesi kaçınılmaz olan platform, Sivil Düşünce Derneği adı altında resmileşti.
Antalya Dernekler İl Müdürü Hüseyin Kurtay’a yaptıkları resmi başvurunun kabul edilmesi üzerine derneği resmen kurduklarını aktaran kurucu Başkan Hidayet Gültekin, “Türkiye de ve Dünya da örgütlü olmak ve vatandaşlarımızı örgütleyebilmek sosyal dayanışmanın iskeletidir. Yüce Türk milletinin birlik ve beraberliğine katkı sağlamak, insan haklarının korunduğu, demokrasi kurallarının işlediği, ülke ve dünya genelinde kamu yararını gözeten her türlü mesleki, sosyal, kültürel ve eğitim aktivitelerini gerçekleştirmek üzere hazırlıklarımıza başlıyoruz” dedi.


STK’LARA ÇAĞRI


Başkan Gültekin konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Antalya’da ticaretin ve ülkenin gelişmesi için her türlü araştırmayı yapmak, projeler üretmek, raporlar hazırlamak, ulusal ve uluslararası konularda kamuoyu oluşturmak üzere çalışma guruplarımız göreve hazır. Bu çağrının ulaştığı her bireyi örgütlü STK’larda görev almaya davet ediyorum. Uzun yıllardır bizlerle yürüyen gönüllülerimize, Antalya ve Antalyalılara hizmet eden nice isimsiz kahramanlara, Sivil Düşünce Derneği adına şükranlarımı sunuyorum” dedi. 
 
 

Kaynak : Cengizhan YILDIRIM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...