Kucağına aldı hayatı değişti

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Etik Kurul Başkanı Tıbbi Farmakoloji Uzmanı 41 yaşındaki Dr. Özlem Giray, 3 aylıkken yolda babasının kucağında görüp sevmek için kucağına aldığında gözlerinde sorun olduğunu fark ettiği Elif Sude Sulupınar'a, 4 yıldır manevi annelik yapıyor.

Güncel 12 Haziran 2017 18:23
Kucağına aldı hayatı değişti
-A +A

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Etik Kurul Başkanı Tıbbi Farmakoloji Uzmanı 41 yaşındaki Dr. Özlem Giray, 3 aylıkken yolda babasının kucağında görüp sevmek için kucağına aldığında gözlerinde sorun olduğunu fark ettiği Elif Sude Sulupınar'a, 4 yıldır manevi annelik yapıyor.
Dr. Özlem Giray, bir aile ziyareti için gittiği Alanya'da sokakta babasının kucağındaki 3 aylık Elif Sude'yi gördüğünde sevmek için kucağına aldı. Bebeği severken gözlerinde sorun olduğunu fark eden Dr. Özlem Giray, onu sağlığına kavuşturamasa da 4 yıldır manevi annelik yapıyor.
Bekar olan Dr. Özlem Giray, 3 aylıkken tanıdığı ve bir daha hiç bırakmadığı Elif Sude ile sık sık bir araya gelmeye çalıştığını ve artık minik kızın hayatını nasıl kolaylaştırabileceğini düşündüğünü söyledi. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
KRAL İMZALIYOR

KRAL İMZALIYOR

17:30 20 Haziran 2017
Kemerspor artık sahipsiz

Kemerspor artık sahipsiz

17:31 20 Haziran 2017
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...