Kucağına aldı hayatı değişti

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Etik Kurul Başkanı Tıbbi Farmakoloji Uzmanı 41 yaşındaki Dr. Özlem Giray, 3 aylıkken yolda babasının kucağında görüp sevmek için kucağına aldığında gözlerinde sorun olduğunu fark ettiği Elif Sude Sulupınar'a, 4 yıldır manevi annelik yapıyor.

Güncel 12 Haziran 2017 18:23
Kucağına aldı hayatı değişti
-A +A

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Etik Kurul Başkanı Tıbbi Farmakoloji Uzmanı 41 yaşındaki Dr. Özlem Giray, 3 aylıkken yolda babasının kucağında görüp sevmek için kucağına aldığında gözlerinde sorun olduğunu fark ettiği Elif Sude Sulupınar'a, 4 yıldır manevi annelik yapıyor.
Dr. Özlem Giray, bir aile ziyareti için gittiği Alanya'da sokakta babasının kucağındaki 3 aylık Elif Sude'yi gördüğünde sevmek için kucağına aldı. Bebeği severken gözlerinde sorun olduğunu fark eden Dr. Özlem Giray, onu sağlığına kavuşturamasa da 4 yıldır manevi annelik yapıyor.
Bekar olan Dr. Özlem Giray, 3 aylıkken tanıdığı ve bir daha hiç bırakmadığı Elif Sude ile sık sık bir araya gelmeye çalıştığını ve artık minik kızın hayatını nasıl kolaylaştırabileceğini düşündüğünü söyledi. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...