Müslüman Olan İsveçli Fredrik Sünnet Oldu

Alanya’da yerleşik yaşayan ve İsveç vatandaşı olan Fredrik Haakan Bengtsson (34), Antalya Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sünnet oldu. İsveç vatandaşı Fredrık Haakan Bengtsson müslüman olduktan sonra sünnet olmak istedi.

Güncel 28 Haziran 2017 13:19
Müslüman Olan İsveçli Fredrik Sünnet Oldu
-A +A

Alanya’da yerleşik yaşayan ve İsveç vatandaşı olan Fredrik Haakan Bengtsson (34), Antalya Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sünnet oldu. İsveç vatandaşı Fredrık Haakan Bengtsson müslüman olduktan sonra sünnet olmak istedi. Araştırmalarından sonra ALKÜ Alanya EAH’si Üroloji Uzm. Dr. Murat Topçuoğlu ile iletişime geçen İsveçli Fredrık Haakan Bengtsson, başarılı bir şekilde sünnet edilerek, aynı gün taburcu edilip evine gönderildi. Fredrık Haakan Bengtsson, geçirdiği başarılı operasyon sonrası kendisini sünnet eden doktoru Uzm. Dr. Murat Topçuoğlu ve Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan’ı ziyaret ederek kendilerine teşekkür etti.

ALKÜ Alanya EAH Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan ise; “İsveçli Fredrik Haakan Bengtsson, müslüman olmaya karar verdikten sonra sünnet olmak için çeşitli araştırmalar yapmış ve sonrasında hastanemizi tercih etmiştir. Üroloji doktorumuz Uzm. Dr. Murat Topçuoğlu tarafından başarılı bir sünnet gerçekleştirilmiştir. Doktorumuza, tüm ekibe ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.  İsveçli Fredrik Haakan Bengtsson; “Türkiye’yi ve Alanya’yı çok seviyorum. Sünnet olmadan önce tedirginliklerim vardı. Ama hiçbir şey korktuğum gibi olmadı. Gerek doktorum, gerekse hastane yönetimi benimle bire bir ilgilendi. Her şey çok iyiydi. Tekrardan çok teşekkür ederim.” dedi.
 

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Seçmen sandık başında

Seçmen sandık başında

14:18 24 Haziran 2018
Gezici vezne yollarda

Gezici vezne yollarda

15:50 18 Haziran 2018
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...