SİZ DE KAZANABİLİRSİNİZ

Medu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Duran Celbiş, “Türkiye şartlarında gayrimenkul sektörüne adım atmak kişilere kazanç getirebilir. Bunun için belirli bir birikiminiz yeterli olacaktır” dedi

Güncel 5 Temmuz 2017 15:18
SİZ DE KAZANABİLİRSİNİZ
-A +A

Medu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Duran Celbiş, “Türkiye şartlarında gayrimenkul sektörüne adım atmak kişilere kazanç getirebilir. Bunun için belirli bir birikiminiz yeterli olacaktır” dedi
 
Celbiş, “Hatırlatmakta fayda var, dünya ticaretlerinin çoğu beklentiler üzerine kurulmuştur. Yani bu demek oluyor ki; toplum olarak beklentileri yüksek insanlarız. Bu beklentileri kazanca dönüştürmeye ne dersiniz? Geleceğinizi garanti altına almak ve yatırım yapmak oldukça önemlidir, bu sayede birikimlerinizi güvenli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizlere nasıl yatırım yapılacağı konusunda bilgi vermek istiyorum” dedi.
 
PÜF NOKTALARI
Celbiş, “Gayrimenkul yatırımı yapacağınız bölge hakkında detaylı bir bilgi edinin. Eğer bunun için zamanım yok diyorsanız, bölgeyi çok iyi bilen ve bölgenin gelişim planlarını iyi gözlemleyen alanında uzman mutlaka bir gayrimenkul danışmanından yardım isteyin. Çünkü iyi bir bilgi birikimi şart” şeklinde konuştu.
 
PLANLAMANIZI İYİ BELİRLEYİN
Yatırım ve yarınlar için bu işin formülünü açıklayan Celbiş, gayrimenkul yatırımcısı iseniz, kısa, orta ve uzun vadeli alımlar yaparak riski dağıtın. Bir, kısa vadede alımlar için; al-sat, ucuz alın hızlı satın.
İki, orta vadede alımlar için proje bölgesinden alın, üç, uzun vadede alımlar için uygun olan zamanı bekleyin, büyük kazançlar elde edinin” şeklinde konuştu.
 
TOPRAK BEREKETTİR
Celbiş konuşmasını şöyle sürdürdü:  “Gelişime ivme katacak çevreleri belirleyerek odaklanın. Unutmayın her zaman doğru gayrimenkul yatırımı vardır.  Doğru fiyattan alım yapın, mal alırken kazanılır deyimi en çok gayrimenkul alımları için geçerlidir. Doğru fiyattan alınmış bir gayrimenkul asla kaybettirmez. Unutmayın yatırım kazancınızı alış fiyatınız belirler. Yapacağınız yatırımdan emin olduktan sonra kaparo öncesinde iken mutlaka sözleşme yapınız.Yabancılar avukatlık hizmetlerini işin en başında anlaşma öncesi alırlar. Bizde ise hiçbir şeyi okumadan imzalar sonra avukat ile durumu çözmeye çalışırız. Yapacağınız yatırım işlemleri ile bilgi ve deneyimler doğrultusunda kısa sürede para kazanabilirsiniz. Şimdi 2017 yılı için yatırım zamanı.”
Serçin ÇILDIR
 
 
ÖNEMLİ TAVSİYELER

* Şehrin gelişen aksını iyi takip edin.
* Ateşli alıcı olamayın.
* Plan ve projeleri, imar planlarını takip edip iyi inceleyin.
* Doğru fiyattan alım yapın.
* Merkezi yerleri değil, çevresine odaklanın.
* Asla kaçırdıklarınıza üzülmeyin.
* Resmi işlemlerinize dikkat edin.
* Satış zamanınızı iyi belirleyin.
* Güvenilir bir gayrimenkul danışmanı mutlaka edinin. Bu adımı en başında yaparsanız diğer adımlar sizin için daha kolay,  daha doğru ve hızlı olacaktır. Güçlü referanslara sahip gayrimenkul danışmanlarını tercih edinin
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...