Taşerona bir müjde daha

İkramiye ödemesiyle mutlu ettiği taşeron işçisine cömert olmaya devam eden Başkan Hakan Tütüncü, “Gelecek yıllarda ikramiye miktarlarını daha da yukarı çekeceğiz.” dedi.

Güncel 10 Eylül 2017 14:38
Taşerona bir müjde daha
-A +A

 Kepez Belediyesinin, Kurban Bayramı öncesinde 1326 taşeron işçisine yaptığı ve büyük ses getiren ikramiye ödemesine, belediye meclisinden de teşekkür geldi.
Kepez Belediye Meclisi’nin, Eylül ayı olağan toplantısında AK Parti, MHP ve CHP grup sözcüleri, taşeron işçiye ikramiye ödemesinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü’yü kutladılar.

TÜTÜNCÜ İŞÇİSİNE ÇOK CÖMERT
Başkan Tütüncü de taşeron işçilere ikramiye verilmesini tebrik eden meclis üyelerine teşekkür ederek, şunları söyledi:
“Mali disiplinden taviz vermeden sürdürdüğümüz yönetim anlayışımızla mali yapımızı sürekli güçlendirdik. Elde ettiğimiz tasarruflarla bir yandan yatırımlarımızı büyüttük diğer yandan da çalışanlarımıza hep cömert davranarak onları mutlu ettik. 1326 taşeron çalışanımızın tamamına Kurban Bayramı öncesi ikramiye ödedik. Böylelikle taşeron işçisine ikramiye veren Türkiye’de ilk belediye olduk.Malî yapımız güçlendikçe çalışanlarımıza daha da cömert davranacağız. Gelecek yıllarda ikramiye miktarlarını daha yukarı çekeceğiz. Bu yeni müjdemiz hayırlı olsun."

Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...