Tütüncü sahuru karakolda yaptı

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yapımında büyük rol oynadığı Varsak Şehit Uğur Gökcan Polis Merkez Amirliği’nde sahurunu polislerle birlikte yaptı.

Güncel 19 Haziran 2017 16:39
Tütüncü sahuru karakolda yaptı
-A +A

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yapımında büyük rol oynadığı Varsak Şehit Uğur Gökcan Polis Merkez Amirliği’nde sahurunu polislerle birlikte yaptı.
 
Şehircilik hizmetleriyle nüfusu hızla artan Varsak bölgesinin güvenliğinden sorumlu Varsak Şehit Uğur Gökcan Polis Merkez Amirliği’nde sahur yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yapımında büyük rol oynadığı amirliğin ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenmeye devam ediyor.

Belediye ile hayırseverler işbirliğiyle yaptırılan polis merkezine AK Partili meclis üyesi Serhat Demir ve yardımcısı Mustafa Özsoy ile birlikte giden Başkan Tütüncü’yü, Kepez Emniyet Müdürü İlker Ekşi ve ekibi karşıladı.
 
Tek tek tokalaştı
 
Varsak bölgesindeki 25 mahallede yaklaşık 250 bin Kepezlinin can ve mal güvenliğinden sorumlu polis memurlarıyla tek tek tokalaşan Tütüncü, hal hatır sordu, personelin polis merkezinden memnuniyetini sorguladı. Ardından polislerle birlikte sahurunu yapan Tütüncü, çıkışta bu anı ölümsüzleştirmek için hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Üçüncü polis merkezi de yolda
 
Kepez’in eğitim, sağlık, spor, çevre, sosyal yaşam ve güvenlik konusundaki tüm ihtiyaçları belediyesinin görev başında olduğunu hatırlatan Tütüncü, her türlü olumsuz koşullarda vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinden sorumlu emniyet çalışanlarının da daima yanında olduklarını söyledi. Bu polis merkezinin, görev süresinde açılan Altınova Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Polis Merkez Amirliği’nde sonra ikinci polis merkezi olduğunu belirten Tütüncü,  ilçesine bir tane daha açılması için hazırlıkların sürdüğünü söyledi. Bunların devlet yatırımı değil, belediye ile hayırseverler işbirliğiyle sonuçlandığını belirten Tütüncü, ilçesinde güvenlik açığı olmaması için çalışacaklarını söyledi.  

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...