Ufka Yolculuk’ta yeni dönem

Tamamı gönüllülerden oluşan Ufka Yolculuk tanıtım ekipleri yaşadıkları mahallelerdeki okullar, Kur'an Kursları, resmi kurumların tanıtım sorumluluklarını üstlendiler.

Güncel 12 Aralık 2017 17:04
Ufka Yolculuk’ta yeni dönem
-A +A

Tamamı gönüllülerden oluşan Ufka Yolculuk tanıtım ekipleri yaşadıkları mahallelerdeki okullar, Kur'an Kursları, resmi kurumların tanıtım sorumluluklarını üstlendiler.

Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları tanıtım faaliyetleri için yeni bir sürece girildi. Antalya Sosyal Gelişim Merkezi'nde Antalya Hanımlar Derneği tarafından organize edilen yemekte bir araya gelen Ufka Yolculuk Tanıtım gönüllüleri, yeni çalışma ile ilgili bilgilendirilerek, her mahallenin, her bölgenin sorumlu tanıtım gönüllüsü oldular. Toplantıda tanıtım çalışmalarında dikkat edilmesi gerekenler, kayıt ve katılımcı sayısının arttırılmasına yönelik yapılacaklarla ilgili bilgi paylaşımı da yapıldı.

UFKA YOLCULUK’A YOĞUN KATILIM
Katılımın yoğun olduğunun gözlemlendiği yemekli toplantıda Antalya Ahlâk Kültür Çevre ve Eğitim Derneği Başkanı İbrahim Ceylan, yarışma il sorumlusu ve Akdeniz Dinamik GSK başkanı Adem Aydın ve Ufka Yolculuk Sosyal Medya Sorumlusu Meral Atay konuşma yaptılar. E-DER yönetiminin de hazır bulunduğu toplantıya yönetim kurulu başkanı Oktay Elmalı'da katkı sundu.

MÜFTÜLÜKTEN TAM DESTEK
Ufka Yolculuk il sorumlusu Adem Aydın " Geçtiğimiz yıl Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları yarışmacı kaydımız 29 bine ulaşmıştı. Koyduğumuz 35 bin yarışmacı kaydı hedefimize çok yaklaştık. Bu sene daha erken hareket edip, hayrı çok, kaybedeni olmayan Bilgi ve Kültür yarışmamızı Antalya’mız da daha fazla kitleye ulaştırmak ve kayıt sayısının yanı sıra, sınava katılan yarışmacı sayımızı da artırarak her gönüle girmek istiyoruz. Her türlü yasal izinlerimizi aldık. İl Müftümüz sayın Osman Artan ile de protokol imzaladık. Gayemiz Allah rızası. Sefer bizim ve Zafer Allah'ındır" dedi.

Program, tanıtım gönüllülerine bölge ve mahalleye paylaşımı ve tanıtım materyallerinin dağıtımı ile son buldu.

Kaynak : Yıldız ÇİÇEK

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Ölümüne olta

Ölümüne olta

14:42 14 Ekim 2018
ÜMİTLİ BEKLEYİŞ

ÜMİTLİ BEKLEYİŞ

16:06 17 Ekim 2018
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...