YAPILANDIRMADA SON TARİH 30 HAZİRAN CUMA

7020 Sayılı Af Kanunu kapsamında Alanya Belediyesi’ne, Emlak, Çevre Temizlik, İşgaliye, Eğlence ve Çöp Toplama Vergisi borcu bulunan vatandaşlar, 30 Haziran Cuma’ya kadar Belediye tahsilat ofislerine uğrayarak borçlarını yapılandırabilecekler.

Güncel 28 Haziran 2017 16:53
YAPILANDIRMADA SON TARİH 30 HAZİRAN CUMA
-A +A

7020 Sayılı Af Kanunu kapsamında Alanya Belediyesi’ne, Emlak, Çevre Temizlik, İşgaliye, Eğlence ve  Çöp Toplama Vergisi borcu bulunan vatandaşlar, 30 Haziran  Cuma’ya kadar Belediye tahsilat ofislerine uğrayarak borçlarını yapılandırabilecekler.
 
Alanya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “7020 Sayılı Af Kanunu kapsamında belediyemize Emlak, Çevre Temizlik, İşgaliye, Eğlence ve Çöp Toplama Vergi borcu bulunan vatandaşlarımız, 30 Haziran 2017 Cuma günü mesai birimine kadar belediyemize ait tahsilat ofislerine uğrayarak vergilerini yapılandırabilirler. Yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşlarımıza Belediye Binasındaki Emlak Servinde ve tüm tahsilat ofislerimizde görevli personellerimiz her türlü yardımı yapacaklardır.”  denildi.

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Seçmen sandık başında

Seçmen sandık başında

14:18 24 Haziran 2018
Gezici vezne yollarda

Gezici vezne yollarda

15:50 18 Haziran 2018
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...