Yiğidolar tek yüreK

ANTALYA SİVAS PLATFORMUNDAN KARDEŞLİK SOFRASI

Güncel 20 Haziran 2017 15:11
Yiğidolar tek yüreK
-A +A

Birlik ve beraberlik ruhunun yaşatılması adına Antalya´daki Sivaslılar için birlik iftarı düzenleyen Antalya Sivas Platformu, gurbetçilere sosyal dayanışma ve yardımlaşma vurgusu yaptı.

Çok sayıda gurbetçinin katıldığı bu tür organizasyonların kültürün korunması, değerlerin ise gelecek nesillere aktarılmasında önemli rol oynadığını belirten Antalya Sivas Platform üyelerinden Dilaver Polat, Ramazan Ayı´nın ruhuna ve iklimine yönelik birlik ve beraberlik mesajları vererek; "Yıllardır özlemi içerisinde olduğumuz birlik iftarını hemşeri derneklerimizin katılımıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Antalya Sivaslılar Platformu olarak amacımız çıkmış olduğumuz bu memleket sevdası yolunda dostlukları pekiştirmek, sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, üyelerimize bir ve beraber olma bilincini aşılamaktır. Bununla birlikte asıl üstlendiğimiz misyonumuz, kültürümüzü korumak, değerlerimize sahip çıkmak ve bu değerlerin korunup gelecek nesillere ulaşmasını sağlamaktır” diye konuştu.

SİVAS SEVDALILARINA TEŞEKKÜR

Antalya Sivas Platformu adına konuşan Polat, programın oluşmasında emeği geçen maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm Sivas sevdalılarına teşekkür etti

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...