15 Aralık 2017 00:01
-A +A
Abdülkadir AĞLAMAZ

Abdülkadir AĞLAMAZ

FİTNE BAŞI SUUDİ KRALLIĞI

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA
Kainatın kıblegahı Allah’ın nazargahı ve arzın kalbi olan Mekkey-i Mükerremden Kabe’yi Muazzama’dan bütün okuyucularımıza selam olsun. Allah’ın selamı rahmeti bereketi inayeti üzerimize olsun.
Son günlerini yaşadığımız umremizin bereketli geçmesini hayırlı geçmesini Rabbimizden niyaz ettik, bütün dua isteyen kardeşlerimize dua ettik. Ümmeti Muhammed’e dua ettik inşallah Rabbim dualarımızı kabul etmiştir. Biz buna iman ettik ve inanıyoruz.
Lakin yaşadığımız Üzüntü verici olaylar bizi derinden yaralıyor, kalbimizi harap ediyor.Suudi hükümeti haremeyne yani Mekke-i Mükerremdeki mescidi harama ve Medine-i  Münevvere’deki Mescidi Nebeviye’ye  gereken ihtimamı göstermediklerine inanıyoru. ,Zaten buradaki mukaddesları yok etmek için ellerinden geleni yapmışlar, mezarların hepsini tahrip etmişler, kim nerede medfun kim nerede yatıyor bilinmiyor ve olan işaretleri de silmeye çalışmışlar.

Evet peygamber sallallahu aleyhi vesellemin ismini zikredildiği yerde sanki şirke girilmiş gibi sanki inananlar Allah’tan başka birisine tapıyormuş gibi tepki göstermektedirler, göstermeye devam etmektedirler, kendi heva ve heveslerini ortaya koymak için adeta mescidi Nebeviyide Kabe-i Muazzamayı da gölgede bırakacak eserler yapmışlar
Evet Araplar çok gururlu bir millet gurur ve kibirlerinden ne yapacaklarını bilemiyorlar, Araplar bugün maalesef hem mukaddesatlara ihanet etmektedirler, hem de ümmete ihanet etmektedirler ve etmeye de devam etmektedirler. Ümmete ihanet etmeleri de İngiliz yosması olan Vehhabiliği yeryüzüne yaymak için, diğer taraftan Şia’yı İslam alemine yaymak için fitne ve ihanet içerisinde olan İran’la adeta yarışmaktadırlar.
Biri Şi’ayı biri de Vehhabiliği yer yüzüne yaymaya çalışıyorlar ama olan  sünnet vel cemaat ehli olan müminlere olmaktadır. Kudüs toplantısına katılmayan Suudi Arabistan adeta ihanet ettiğini belgeler nitelikte ve tarihin kara sayfalarında yerini almakta haklı olduğumuzu ortaya koymaktadır.

Varsın onlar Haremi Şerif için Haremeyn için Mekke için Medine için bir şey yapmasınlar kendi iktidarlarını kendi krallıklarını düşüne dursunlar ama Allah onların da kalbine korku salacak onların da kalpleri fitneyle parçalanacak ve ahirette hiçbir zaman Allah’a hesap veremeyecekler. Ümmetin içindeki sıkıntıyı görmeyip sisi kefesine milyon $ akıtan Suudi hükümeti şimdi de Yemen’de sivilleri katletmekte ve sivilleri bombalamaya devam etmektedir.

Kendi halkı da adeta parçalanmaya fitili ateşlenmeye hazır bir bomba gibidir. Burası parçalanırsa biliniz ki artık dünyadaki Müslümanlarda kurtulacak, ben buna inanıyorum. Yıllar önce Suudi Amerika denildiğinde hep insanlara kızıyordum ne zaman Mekke ve Medine feth edilirse o zaman Ümmet rahata kavuşacak. Ümmet önünü görecek ve Ümmet artık yer yüzünde bir din mensubu olduklarını ortaya koyacaklardır.
Ama maalesef en büyük fitne başı Suudi Krallığı kendi aralarında hesaplaşma ve iktidar peşindeler, birbirlerini yemeye devam ediyorlar inşallah gün gelecek Haremeyn kurtulacak müminler da felaha kavuşacaklardır.

10 sene önce Hacca geldiğimde Kabe’de çok büyük bir gürültü ve çalışma vardı 10 sene oldu bir arpa boyu yol alamayan Suud hükümeti ama fitne olunca Hitler’in yanında milyon dolarları vermesini biliyorlar 10 senedir hala Kabe’de vinçler, kamyonlar hafriyatlar betonlaşmalar devam ediyor, bir bakalım kaç sene daha devam edecek. Allah bizleri bu zalimlerden kurtarsın inşallah,
Tekrar nazargahi ilahi olan KABE-i Muazzamadan hepinize selam sevgi saygı ve muhabbetlerimi yolluyorum. SELAMÜN ALEYKÜM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Ölümüne olta

Ölümüne olta

14:42 14 Ekim 2018
ÜMİTLİ BEKLEYİŞ

ÜMİTLİ BEKLEYİŞ

16:06 17 Ekim 2018
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...