20 Mayıs 2017 00:03
-A +A
Duran CELBİŞ

Duran CELBİŞ

SOSYAL MEDYA

Son günlerde gelişen ve hızla büyüyen İnteraktif iletişim aracı olan sosyal medya kullanımı vazgeçilmez bir durum haline gelmiştir.
Gün geçtikçe büyüyen, kişilerin kişisel veya kurumsal anlamda düşünceleri, fikirlerini, bakış açılarını, günlük yaşam tarzlarını, çevrenizdeki insanlara dijital ortamda ulaştırabilen sosyal bir ağdır.

Kısaca ‘’paylaşmakta ‘’diyebiliriz. Sosyal medya olarak adlandırılan bu sanal ortam, insanlar arasındaki etkileşimin arttırması bakımından önem taşımaktadır.

Doğru kullanıldığında ise çok faydalı sonuçlarda alınabiliyor. Sanal kullanımı günümüzde kullanıcıları tarafından alışkanlık haline gelse de, her kültürden ve her kesimden insanın taleplerine karşılık verebiliyor.

Dolayısıyla sosyalleşme kavramına da yeni bir boyut kazandırmaktadır. İnsanlığın gelişen teknolojiyle bütünleşmesi onlara günlük hayatlarındaki zaman kayıplarını minimum seviyeye indirmesi, aynı zamanda doğru kullanıldığında fayda sağladığını görebiliyoruz.
Sosyal medya kullanımlarının amaca yönelik ve bilinçli kullanımı kişisel ve kurumsal yönden ulaşacağınız doğru hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Seçmen sandık başında

Seçmen sandık başında

14:18 24 Haziran 2018
Gezici vezne yollarda

Gezici vezne yollarda

15:50 18 Haziran 2018
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...